Prodejna

Prodejna

M SPORT

Špindlerův Mlýn č.p. 159, 543 51

Tel.: +420 499 523 153
Email: info@msportspindl.cz

OTEVÍRACÍ DOBA

Pondělí - sobota:
10:00 - 12:00 14:00 - 18:00

Neděle:
10:00 - 12:00

Hlavní strana  >  Sportovní oblečení  >  PATAGONIA Ws NANO-AIR Hoody Bunda tyrkysová

PATAGONIA Ws NANO-AIR Hoody Bunda tyrkysová

skladem

sleva -50%

doprava zdarma

Lehká dámská zateplená bunda

 

Bunda je zateplená kvalitním vláknem FullRange™, který nabízí nebývalý komfort a strečovost s nízkou hmotností. Bunda výborně poslouží i při aktivním použití. Díky tzv. aktivní izolaci ji nemusíte sundávat za pochodu a při zastávkách ji opět hledat v batohu, jednoduše ji máte stále na sobě.

Materiál kombinuje pružný a větruodolný softshell a příjemný měkký fleece. Izolace je tvořená vláknem FullRange™, které výborně hřeje i za mokra a udržuje si nízkou hmotnost. Izolace je doplňovaná měkkou, pružnou podšívkou a odolným vnějším materiálem s DWR úpravou. Bunda je díky ergonomickému střihu a vysoké elastičnosti materiálu vhodná i jako zateplovací vrstva pod membránovou bundu.

Bunda má lehkou elastickou kapuci, dvě hlavní kapsy na břiše a jednu náprsní kapsičku.

 

 

Materiály

Vnější materiál: 100% prodyšný Nylon ripstop shell

Podšívka: 100% Nylon

Vnitřní náplň: 60g/m2 FullRange™ izolace

Barva: tyrkysová

Velikost Dostupnost Cena
L skladem 3 295 Kč

Ks

Dotaz na produkt

(vyžadováno)
(vyžadováno)

Formulář obsahuje chyby.