Prodejna

Prodejna

M SPORT

Špindlerův Mlýn č.p. 159, 543 51

Tel.: +420 499 523 153
Email: info@msportspindl.cz

OTEVÍRACÍ DOBA

Pondělí - sobota:
10:00 - 12:00 14:00 - 18:00

Neděle:
10:00 - 12:00

Hlavní strana  >  Termoprádlo  >  ORTOVOX Rock´n´Wool 3/4 kalhoty modro-oranžové

ORTOVOX Rock´n´Wool 3/4 kalhoty modro-oranžové

skladem

Pánské kalhoty krátké s tasmánské vlny

 

První funkční prádlo navrhnuté speciálně pro freeridery!

Spodní prádlo Ortovox Rock&Wool je vyrobeno speciálně pro milovníky jízdy ve volném terénu. Díky originálnímu designu se v něm budeš cítit dobře v prašanu, ale taky na afterparty. Kalhoty mají pohodlný zkrácený střih, zesílenou přední část kolen a spodní lemy nohavic. Díky své pružnosti dobře sedí a nebrání ti v provedení těch nejodvážnějších lyžařských kousků.   

Spolehlivě zahřeje

Během extrémně nízkých teplot je každá vrstva oblečení důležitá. Tou základní a nejdůležitější je však ta první – termoprádlo. Proto byla při výrobě funkčního trika Rock&Wool použita nejkvalitnější tasmánská vlna. Ta při nízkých teplotách zahřeje a spolehlivě udrží teplo. Při náhlém oteplení nebo při náročném výkonu naopak příjemně chladí. Spolehlivě odvádí vlhkost od těla a vypařuje ji do ovzduší. Materiál je velmi odolný vůči poškození a opotřebení.  

Dlouhá životnost

Vlna je velmi odolná vůči poškození a opotřebení. Vydrží celou věčnost a přežije s tebou i ty nejnáročnější výkony. Je 100% přírodní a antibakteriální, díky čemuž nedochází ke vzniku nepříjemného zápachu.

 

Materiály

100% tasmánská Merino vlna 185g/m2 – přírodní materiál s výbornými termoregulačními vlastnostmi a spolehlivým odvodem potu.

Parametry

Hmotnost: 176 g

Teplotní optimum: +15°C až -25°C

Velikost Dostupnost Cena
L skladem 2 290 Kč

Ks

Dotaz na produkt

(vyžadováno)
(vyžadováno)

Formulář obsahuje chyby.