Prodejna

Prodejna

M SPORT

Špindlerův Mlýn č.p. 159, 543 51

Tel.: +420 499 523 153
Email: info@msportspindl.cz

OTEVÍRACÍ DOBA

Pondělí - sobota:
10:00 - 12:00 14:00 - 18:00

Neděle:
10:00 - 12:00

Hlavní strana  >  Sportovní oblečení  >  ORTOVOX PELMO dámské kalhoty antracitové

ORTOVOX PELMO dámské kalhoty antracitové

skladem

doprava zdarma

Dámské outdoorové kalhoty

 

Ochrana a svoboda pohybu jsou důležité pro ty ženy, které tráví dlouhé dny v horských oblastech. Ortovox vyvinul kalhoty PELMO v nové kolekci MERINO SHIELD ZERO speciálně pro potřeby horolezců a vyznavačů outdoorových aktivit. Vynechali jsme všechny zbytečné detaily a soustředili jsme se na nejdůležitější vlastnosti, díky nimž jsou PELMO PANTS pro ženy lehké a funkční.

Tyto kalhoty jsou vyrobeny ze směsi polyamidu a elastanu. Tento lehký materiál je pružný (2-cestný), odolný proti vodě, extrémně prodyšný, rychleschnoucí a velmi odolný (min. 30000 oděru cyklů v testu Martindale). V oblasti pásu a kapes jsou uvnitř síťované vložky z materiálu Merino Mesh, které zajistí větší pohodlí.

Kalhoty mají zapínáni na dva knoflíky a zip, dvě boční kapsy na drobné příslušenství, jednu kapsu se zipem na pravém stehně a poutka na opasek.

 

Materiály

Vnější materiál: 93 % polyamide, 7 % elastan

Podšívka: 72 % polyester, 28 % tasmánská merino vlna

Váha: 308g

Velikost Dostupnost Cena
M skladem 3 290 Kč

Ks

Dotaz na produkt

(vyžadováno)
(vyžadováno)

Formulář obsahuje chyby.