Prodejna

Banner1 Banner2

M SPORT

Špindlerův Mlýn č.p. 159, 543 51

Tel.: +420 499 523 153
Email: info@msportspindl.cz

OTEVÍRACÍ DOBA

Pondělí - sobota:
10:00 - 12:00 14:00 - 18:00

Neděle:
10:00 - 12:00

Hlavní strana  >  Sportovní oblečení  >  ORTOVOX kalhoty PIZ DULEDA dámské Night Blue

ORTOVOX kalhoty PIZ DULEDA dámské Night Blue

skladem

doprava zdarma

Lehké dámské softshellové kalhoty

Technické skialpové kalhoty z materiálu Merino Naturetec Light.
Dámské kalhoty Piz Duleda jsou stejně jako bunda stejného názvu určeny na náročné skialpové túry. Jako hlavní materiál byl použit osvědčený Merino Naturetec Light s tasmánskou merino vlnou na vnitřní straně a ochranným polyamidem na straně vnější.
 

Odlehčená verze má stejnou strukturu jako klasický materiál Naturetec, ale je mnohem lehčí a prodyšnější a váží pouze 175 g/m2. Díky hustě tkanému polyamidu je výsledný materiál extrémně větru a vodě odolný, ale stále je skvěle prodyšný. Merino na vnitřní straně pomáhá odvádět přebytečnou vlhkost a reguluje teplotu těla.

Kalhoty mají sportovní střih a jsou ergonomicky tvarované. Pružné vložky Merino Athletic v oblasti rozkroku a kolen vydrží i ty nejnáročnější aktivity.
Samozřejmostí je nastavitelný pas, pružné kotníkové manžety a zesílení materiálem aramid na vnitřní straně spodní části nohavic. Mapu a další drobné předměty lze uložit buď do jedné ze dvou boční kapes nebo do kapsy na pravém stehně.

Specifikace

  • 2 boční kapsy na zip
  • 3D zipová kapsa na stehně s karabinou na připnutí lavinového vysílače
  • Pružná aramidová ochrana před roztržením spodní části nohavic
  • Vložky Merino Athletic v oblasti rozkroku a v zadní části kolen
  • Vyrobeno v EU
  • Nastavitelný pas s pružnou šňůrkou s jezdcem
  • Hmotnost: 390 g
  • Materiál: 75 % polyamid, 18 % merino vlna, 7 % elastan
Velikost Dostupnost Cena
M skladem 7 290 Kč

Ks

Dotaz na produkt

(vyžadováno)
(vyžadováno)

Formulář obsahuje chyby.