Prodejna

Banner1 Banner2

M SPORT

Špindlerův Mlýn č.p. 159, 543 51

Tel.: +420 499 523 153
Email: info@msportspindl.cz

OTEVÍRACÍ DOBA

Pondělí - sobota:
10:00 - 12:00 14:00 - 18:00

Neděle:
10:00 - 12:00

Hlavní strana  >  Sportovní oblečení  >  ORTOVOX dámská Fleece Jacket blue sea

ORTOVOX dámská Fleece Jacket blue sea

skladem

doprava zdarma

Dámská sportovní mikina s Merino vlnou

 

Mikina z kombinací Merino vlny a umělého vlákna se skvělými funkčními vlastnostmi vhodná pro aktivní sportovce.

Merino Fleece od firmy Ortovox je skvělou kombinací polyesteru a Merino vlny, díky čemuž dosahuje dlouhé životnosti, mechanické odolnosti a zároveň výborné termoregulace, vysoké prodyšnosti a delšího použití bez zápachu. Polyesterový úplet na povrchu je částečně větru odolný a extrémně mechanicky odolný, Merino vlna na spodní části výborně absorbuje vlhkost a dostatečně izoluje. Vyčesaná Merino vlna pohlcuje vlhkost při nadměrném pocení a postupně ji uvolňuje po snížení intenzity pocení.

Merino Fleece Jacket s množstvím kapes příjemně zahřeje ruce během chladným dnů a poskytne dostatek místa na drobnosti a cennosti. Při aktivitách s vysokou intenzitou je zaručena skvělá absorpce vlhkosti a vysoká prodyšnost – budete se cítit v suchu a pohodlí.

 

Technické parametry:

  • ergonomický střih
  • kapsa na zip v horní části levé paže
  • ochranný límec kolem krku s Merino vlnou
  • kapsy na stranách 
  • náplety rukávu na palce
  • prodloužený zadní díl
  • celo rozepínací zip YKK
  • překrytí konce zipu
  • ploché švy

 

Materiály: 69% Polyester, 27% Merino vlna, 4% Elastan

Teplotní optimum: +15 až –20 °C

Hmotnost: 390 g

Velikost Dostupnost Cena
L skladem 4 190 Kč

Ks

Dotaz na produkt

(vyžadováno)
(vyžadováno)

Formulář obsahuje chyby.