Prodejna

Prodejna

M SPORT

Špindlerův Mlýn č.p. 159, 543 51

Tel.: +420 499 523 153
Email: info@msportspindl.cz

OTEVÍRACÍ DOBA

Pondělí - sobota:
10:00 - 12:00 14:00 - 18:00

Neděle:
10:00 - 12:00

Hlavní strana  >  Sportovní oblečení  >  ORTOVOX dámská bunda TOFANA aqua

ORTOVOX dámská bunda TOFANA aqua

doprava zdarma

Dámská softshellová bunda na skialpy či vysokohorskou turistiku

 

V lehké, měkké a velmi prodyšné bundě Tofana z řady Merino Light Skin nebude žádný výstup příliš namáhavý a žádná túra příliš vyčerpávající.

Bunda váží pouhých 258 gramů, ale přitom je stále funkční a poskytuje výbornou ochranu. Odolný polyamid je z vnitřní strany potažen strukturovanou vrstvou s malým podílem Tasmánské merino vlny, která napomáhá k optimálnímu mikroklimatu při túrách či běhu. Dvousměrný strečový materiál a sportovní střih poskytují dostatečnou svobodu pohybu. Díky DWR (Durable Water Repellent) úpravě je bunda navíc vodoodpudivá a uspokojí i lyžaře s vysokými nároky na ochranu.

Dvouvrstvý límec s trochou merina chrání proti větru a chladu a pružné manžety a spodní lem se starají o to, aby bunda držela na svém místě při jakémkoliv pohybu. Do kapsy na hrudi můžete schovat různé drobnosti jako mapu či mobil a dostanete se k nim i s nasazeným batohem.

 

Technické parametry:

  • Dvousměrný strečový materiál
  • Nalaminovaná kapsa na horní části levé paže
  • Nalaminovaná hrudní kapsa se snadným přístupem i s batohem
  • Pružné manžety na rukávech
  • Pružný spodní lem
  • Dvouvrstvý límec

 

Materiály: 83 % Polyamid, 11 % Elastan, 6 % Merino vlna

Hmotnost: 258 g

Velikost Dostupnost Cena
Bohužel žádná varianta produktu není k dispozici

Dotaz na produkt

(vyžadováno)
(vyžadováno)

Formulář obsahuje chyby.