Prodejna

Prodejna

M SPORT

Špindlerův Mlýn č.p. 159, 543 51

Tel.: +420 499 523 153
Email: info@msportspindl.cz

OTEVÍRACÍ DOBA

Pondělí - sobota:
10:00 - 12:00 14:00 - 18:00

Neděle:
10:00 - 12:00

Hlavní strana  >  Sportovní oblečení  >  ORTOVOX dámská bunda LEONE modrá

ORTOVOX dámská bunda LEONE modrá

skladem

doprava zdarma

Lehká a teplá dámská skialpinistická bunda

 

Lehká, prodyšná a nepromokavá skialpinistická bunda. Při výstupu můžete mít bundu sbalenou a v chladu, větru, ve sněžení a na sjezd ji vytáhnete.

Při výstupu se počítá každý gram a 400g nepromokavá bunda, kterou použijete i jako zateplovací vrstva se hodí - nepotřebujete dvě, ale stačí jedna. Bundu necháte v batohu a vytáhnete ji po výstupu na vrchol, při sjezdu pak budete v suchu a teple. Jako izolace je použita švýcarská merino vlna Swisswool, která hřeje i za mokra. Mokro zůstane venku díky membráně, která je pevnější na ramenou, bedrech a na kapuci. Bunda vám díky vlně, která nestárne, mechanicky odolnému polyamidu, skrytým nitím a podlepeným švům vydrží mnoho let plně funkční.

Membrána DERMIZAX

Dermizax je neporézní membrána vyrobena v Japonsku. Jednoduchá údržba, dlouhá životnost a nízká hmotnost je důvod zvolení právě této membrány. I přes nízkou hmotnost má membrána výbornou prodyšnost i voděodolnost. Podlepené švy nabízí maximální odolnost vůči vodě a celá bunda má vodě odpudivou DWR úpravu.

Dermizax v zónách pro maximální výkon

Na ramenou, bedrech a kapuci najdete odolnější a prodyšnější membránu Dermizax NX (32.000 g/m2/24 h, 20.000 mm). Tyto části jsou namáhané batohem a proto je v těchto zónách odolnější membrána. Membrána Dermzax NX je 4směrně strečová a tak máte maximální volnost pohybu. Na zbytku bundy naleznete membránu DT (25.500 g/m2/24 h, 20.000 mm), která má stále výborné parametry, ale je lehčí.

SWISSWOOL - vlna, která hřeje i za mokra

SWISSWOOL je nejkomfortnější izolace a proto je i v bundě Leone (60 g/m2). Ideální na aktivní pohyb, kdy se potíte a chcete být v suchu i teple. Oproti peří vlna hřeje i za mokra a oproti syntetickému materiálu absorbuje až 35 % vlhkosti do svého jádra, takže i při pocení máte pocit sucha. Navíc oproti syntetickým izolacím nestárne a zachovává si své funkční vlastnosti po mnoho let. Izolace ze Swisswoolu je zhotovena z pásů v panelech, které drží na svém místě a nesesunují se, proto vás sukně bude neustále zahřívat tak jak má. Vlna se přizpůsobí aktuálním potřebám těla - v zimně hřeje a v teple chladí.

Volnost pohybu i s helmou na hlavě

Bunda má strečový materiál a to nabízí volnost pohybu, takže při sjezdu vás nebude bunda omezovat. Kapuce má elastický lem a při pohybu hlavou kapuce kopíruje váš pohyb - kapuci nemusíte nastavovat, protože vás obejme sama. Vy se tak nezačnete dívat do stěny kapuce, ale hledí zůstává čisté. Kapuce má minimum švů, které necítíte, takže můžete nasadit helmu přes kapuci a nic vás netlačí - navíc máte hlavu v teple.

 

Technické parametry:

  • 100 % odolná vůči větru       
  • Podlepené švy
  • Rukávy mají elastické manžety a nevyhrnují se
  • Bundu můžete stáhnout i v pase
  • Na hrudi máte dvě velké kapsy, kam můžete odložit například rukavice při zastávce
  • Vnitřek bundy je tříbarevný a překvapí asymetrickým designem
  • Z vnitřní strany límce je před ústy Merino mesh - příjemná vlněná vložka
  • Neutralizace zápachu a antibakteriální funkce
  • Velký termoregulační rozsah
  • Absorpce vlhkosti

 

Materiály:

Vnější materiál: 100 % polyamid

Membrána: 100 % polyuretan (Toray Dermizax DT)

Membrána vložka: 100 % polyuretan (Toray Dermizax NX)

Izolace: 88 % přírodní vlna + 12 % polylactide

Parametry:

Hmotnost: 400 g

Teplotní optimum: +10 až -25 °C

Velikost Dostupnost Cena
XL skladem 13 590 Kč

Ks

Dotaz na produkt

(vyžadováno)
(vyžadováno)

Formulář obsahuje chyby.