Prodejna

Prodejna

M SPORT

Špindlerův Mlýn č.p. 159, 543 51

Tel.: +420 499 523 153
Email: info@msportspindl.cz

OTEVÍRACÍ DOBA

Pondělí - sobota:
10:00 - 12:00 14:00 - 18:00

Neděle:
10:00 - 12:00

Hlavní strana  >  Sportovní oblečení  >  ORTOVOX bunda COL BECCHEI Yellowstone

ORTOVOX bunda COL BECCHEI Yellowstone

skladem

doprava zdarma

Pánská skialpová bunda COL BECCHEI

Jedna z nejtechničtějších bund od firmy Ortovox

Je ideální pro rychlé výstupy, běh a další aktivní sporty, nejenom v horách. Je velmi prodyšná a díky zónovému rozvrstvení Merino vlny také příjemně hřejivá. Ve svém střihu a použitých materiálech spojuje ideální svrchní vrstvu pro všechna dobrodružství.

Střih bundy poskytuje maximální svobodu pohybu ve všech směrech, při všech aktivitách díky vysoce elastickým materiálům. Velmi tenká kapuce pomáhá izolovat hlavu a dobře padne pod helmu. I přes svou prodyšnost je bunda vybavena odvětrávacími zipy v podpaží, které spolu s hlavním zipem mohou ještě lépe pomoci udržet správnou termoregulaci. Bunda je vybavená stahováním na spodním okraji, dvěma velkými kapsami, které snadno rozepnete i v sedáku a třetí malou kapsičkou na rukávu.

Přírodní Merino vlna představuje materiál se skvělými vlastnostmi, které se syntetickými materiály nesnadno nahrazují. Přírodní vlna výborně hřeje, dobře odvádí vlhkost a veškeré vlastnosti udržuje i za mokra.

 

Parametry:

 • Tenká ochranná kapuce
 • Voděodolná polyamidová vrstva
 • Dvě velké přední kapsy použitelné v sedáku
 • Drobná kapsa na rukávu
 • Elastická zakončení rukávu
 • Větru odolná přední strana
 • 100% merino na vnitřní straně
 • Hmotnost: 490 g
 • Teplotní optimum: +15 až -15 °C

Materiály:

 • 75 % polyamide + 18 % Tasmánská merino vlna + 7 % elastane
 • MERINO PUNCHHOLE: 90 % polyamide + 10 % elastane
 • 100 % Tasmánská merino vlna
Velikost Dostupnost Cena
XL skladem 7 590 Kč

Ks

Dotaz na produkt

(vyžadováno)
(vyžadováno)

Formulář obsahuje chyby.