Prodejna

Prodejna

M SPORT

Špindlerův Mlýn č.p. 159, 543 51

Tel.: +420 499 523 153
Email: info@msportspindl.cz

OTEVÍRACÍ DOBA

Pondělí - sobota:
10:00 - 12:00 14:00 - 18:00

Neděle:
10:00 - 12:00

Hlavní strana  >  Termoprádlo  >  ORTOVOX boxerky Merino Competition blue sea

ORTOVOX boxerky Merino Competition blue sea

skladem

Sportovní funkční boxerky, se zónovou úpravou

 

Vhodné na stop/start aktivity, kdy potřebujete být v teple i suchu bez ohledu na to, jestli se hýbete nebo stojíte.

Spodní prádlo 230 Merino Competition má zónovou úpravu Body Mapping, díky čemu každá část těla dostane to, co potřebuje - vy se méně unavíte. Jemná Merino vlna nabídne teplo a pocit sucha bez ohledu na to, jestli zrovna jdete do kopce, dáváte si přestávku, nebo sjíždíte svah.

Volný pohyb

V pohybu vás nebude nic omezovat. Prádlo je žebrovitě pleteno v citlivých místech a tam, kde dochází k natahování látky. Žebrování má větší obsah vzduchu - to, co vás hřeje je právě vzduch a žebrování rychleji schne. Při pohybu dochází k napnutí žebrování a opět k jeho smrsknutí. Prádlo tak ani časem nedegraduje, zachovává si funkční vlastnosti a pevnost.

Funkční prvky

O tom, že i jednoduché prádlo může být propracované do posledního detailu svědčí kombinace funkčních prvků u Ortovox Merino Competition.

  • Bodymaping – má rozdílné vlastnosti na specifických tělesných partiích, kterým se přizpůsobuje v termoregulaci
  • Bezešvá konstrukce – nedráždí pokožku ani při dlouhodobém nošení

Vlna hřeje za mokra

Sportovní prádlo Competition využijete při freeride, vícedenním lezení nebo na horské chatě. Vlna absorbuje vlhkost do svého jádra a na povrchu je suchá. Vy se tak cítíte komfortněji a ani propocené prádlo nesmrdí.

 

Mareriály

80% merino vlna + 17% polyamid + 3% elastan – prodyšný materiál, který perfektně odvádí vlhkost od těla a rychle schne. Výborné termoregulační vlastnosti a dlouhá životnost.

Parametry

Hmotnost: 81 g

Velikost Dostupnost Cena
L skladem 1 250 Kč

Ks

Dotaz na produkt

(vyžadováno)
(vyžadováno)

Formulář obsahuje chyby.