Prodejna

Prodejna

M SPORT

Špindlerův Mlýn č.p. 159, 543 51

Tel.: +420 499 523 153
Email: info@msportspindl.cz

OTEVÍRACÍ DOBA

Pondělí - sobota:
10:00 - 12:00 14:00 - 18:00

Neděle:
10:00 - 12:00

Hlavní strana  >  Batohy  >  ORTOVOX batoh TRAVERSE 20 žlutý

ORTOVOX batoh TRAVERSE 20 žlutý

novinka

BATOH TRAVERSE 20 ŽLUTÝ

Všestranný batoh na vícedenní náročnou turistiku v létě i zimě.

Na tento propracovaný nepromokavý batoh připevníš velké množství vybavení - od brýlí, přes lano až po lyže.

Batoh se ti bude nést komfortně díky novému zádovému systému, který má ergonomické popruhy a záda jsou více vypolstrované, kvůli vyšší zátěži.

Komfort na prvním místě

Jak je u značky ORTOVOX zvykem, komfort staví do popředí a tomu je přizpůsobena každá část batohu TRAVERSE 20 - komfortní zádový systém s výztuhami, ergonomicky tvarované ramenní popruhy, bederní pás a pevně připevněné vybavení. Díky tomu se rozloží zátěž batohu rovnoměrně. Je jedno, jestli se chystáš na náročnou letní turistiku, ferratu nebo na zimní výstup - na batoh připevníš vše potřebné pevně a jednoduše. Díky velkému objemu sbalíš téměř cokoli.

Komfortní zádový systém

Zádový systém COMFORT CONTACT BACK SYSTEM je tvořen v zónách - 5 polštářů a prostorem mezi nimi. Prázdné místo mezi polštáři je důležité pro lepší cirkulaci vzduchu a tím i odvod potu. Zádový systém má duralovou konstrukci, která přenáší zatížení batohu rovnoměrně mezi ramena a bedra. Komfortní zádový systém tedy není jen v zádech, ale také v ramenech a bedrech. Pro maximální fixaci má batoh i hrudní popruh s píšťalkou.

Materiál

Nylon 210D Duramax Ripsto

Vlastnosti

Objem: 20 l

Délka zad: 42 - 50 cm

Šířka: 27 cm

Výška: 66 cm

Hloubka: 23 cm

Přihrádky: 9

Váha batohu: 1390 g

Dostupnost: na cestě

2 690 Kč

Ks

Dotaz na produkt

(vyžadováno)
(vyžadováno)

Formulář obsahuje chyby.