Prodejna

Prodejna

M SPORT

Špindlerův Mlýn č.p. 159, 543 51

Tel.: +420 499 523 153
Email: info@msportspindl.cz

OTEVÍRACÍ DOBA

Pondělí - sobota:
10:00 - 12:00 14:00 - 18:00

Neděle:
10:00 - 12:00

Hlavní strana  >  Batohy  >  ORTOVOX batoh TRACE 25 Green Isar

ORTOVOX batoh TRACE 25 Green Isar

skladem

doprava zdarma

Ultralehký skialpinistický batoh

Minimalistický a ultralehký skialpový batoh Trace 25 je určen pro všechny ambiciózní sportovce, kteří ví, že úspora hmotnosti je úsporou energie.

Trace 25 je lehký (445 g), ale přesto velmi pevný a komfortní. Nemá žádné zbytečné popruhy a gumičky, ale pouze funkční prvky. Designéři se postarali o velmi čistý vzhled i v případě, kdy na něm nesete cepíny a lyže. Batoh je sice z na dotek jemného materiálu, ale použitá tkanina je extrémně odolná s ripstop vazbou proti roztrhnutí. Jsou použity jen odolné materiály a nemusíte se tak obávat hran lyží a hrotů sněžnic.

Zádový panel 2FOAM je odnímatelný, jemný, komfortní s tvrdší pěnou, která poskytne dostatečnou ochranu proti poranění. Perforované ramenní popruhy s technologií Air-flow poskytují dostatečnou ventilaci a přispívají k nižší hmotnosti batohu. Perforovaný je také bederní pás. Hrudní pás drží ramenní popruhy hezky u sebe a zabraňuje tak sjíždění z ramen, a to i při jízdě na lyžích. Součástí hrudního popruhu je praktická nouzová píšťalka.

Své lavinové vybavení si můžete odložit do hlavní komory, která je dostatečně prostorná i pro další věci jako je oblečení či materiál. Na přední straně se nachází kapsa na mapu, buzolu a další navigační vybavení. Po stranách se poté nachází dvě velké síťované kapsy, do kterých si můžete odložit láhev s pitím, tyčinky nebo jiné menší věci. Samozřejmostí je variabilní systém pro rychlé a jednoduché uchycení všeho, co na svých zimních výpravách potřebujete - lyže, cepíny, hole a helmu.

 

Parametry:

 • lehký, ale přesto odolný
 • čistý a kompaktní design
 • kvalitní zádový systém
 • množství praktických kapes - vždy vše po ruce
 • do hlavní komory ze zadní strany
 • místo pro základní lavinové vybavení
 • Emergency card uvnitř hlavní komory
 • variabilní uchycení veškeré výbavy
 • nouzová píšťalka na hrudním popruhu
 • voděodolné zipy YKK
 • příprava na hydrovak
 • perforovaný bederní pás a ramenní popruhy 
 • integrovaná síť pro upevnění helmy
 • světlý vnitřek (pro jednoduší hledání věcí i v šeru)
 • kvalita bez kompromisů s 5letou zárukou

 

Dostupnost: skladem

3 290 Kč

Ks

Dotaz na produkt

(vyžadováno)
(vyžadováno)

Formulář obsahuje chyby.