Prodejna

Prodejna

M SPORT

Špindlerův Mlýn č.p. 159, 543 51

Tel.: +420 499 523 153
Email: info@msportspindl.cz

OTEVÍRACÍ DOBA

Pondělí - sobota:
10:00 - 12:00 14:00 - 18:00

Neděle:
10:00 - 12:00

Hlavní strana  >  Sportovní oblečení  >  ODLO Shirt s/s crew neck CERAMICOOL pánské modré

ODLO Shirt s/s crew neck CERAMICOOL pánské modré

skladem

Pánské tričko s chladivým účinkem

 

Tričko s integrovanými mikročásticemi z keramiky s technologií přirozeného ochlazování pokožky o 1°C.

Materiál CeramiCool s novou technologii od firmy Odlo k ochlazení kůže. Integrované keramické mikročástice okamžitě uvolní teplo a sníží teplotu pokožky o jeden stupeň. Plochý průřez struktury příze vytváří malé vzduchové kanály, které rychle převede teplo od těla a nízká objemová příze umožňuje maximální prodyšnost a ventilaci. Tato technologie v kombinaci s přírodním chlazením keramiky udrží tělo v chladu a pohodlí, i když teploty stoupají. Tričko má sportovní střih, krátký rukáv, moderní design a hodí se i na běžné nošení.

Na dotyk velmi hladká, elastická a prodyšná CeramiCool tkanina, která je příjemná na citlivých oblastech těla, jako jsou podpaží, na krku a zádech s UV ochranou 20+ proti škodlivým slunečním paprskům.

 

Odlo Light - funkční termoprádlo je vynikající pro všechny sportovní aktivity v letních horkých dnech a zároveň na všechny aktivní indoorové sporty po celý rok. 

Odlo Effect - funkční vlákna vetkaná do materiálů obsahují stříbrné ionty zabraňující množení bakterií a tak efektivně brání nepříjemnému pachu a to bez jakýchkoli chemikálií.

 

Materiály

Hlavní materiál: 86% Polyester, 14% Elastan

Vnitřní materiál: 91% polyamid, 9% elastan

Velikost Dostupnost Cena
XL skladem 980 Kč

Ks

Dotaz na produkt

(vyžadováno)
(vyžadováno)

Formulář obsahuje chyby.