Prodejna

Prodejna

M SPORT

Špindlerův Mlýn č.p. 159, 543 51

Tel.: +420 499 523 153
Email: info@msportspindl.cz

OTEVÍRACÍ DOBA

Pondělí - sobota:
10:00 - 12:00 14:00 - 18:00

Neděle:
10:00 - 12:00

Hlavní strana  >  Sportovní oblečení  >  ODLO kalhoty TETON dámské modré

ODLO kalhoty TETON dámské modré

skladem

doprava zdarma

Dámské softshellové zateplené kalhoty

 

Velmi pohodlné strečové funkční zateplené kalhoty TETON s vodě odpudivou DWR úpravou. Při nošení se budete cítit maximálně pohodlně, díky vnitřní termoizolaci zaručují vynikající tepelný komfort i ve velmi chladném počasí, optimální prodyšnost a odvod vlhkosti. Kalhoty mají dvě přední a jednu zadní kapsu na zip, stehenní boční zipy na odvětrávání, rozpínací nohavice a sněhovou zábranu.

Zateplené kalhoty TETON jsou ideální na skialpové túry a ostatní zimní outdoorové aktivity. Díky speciálnímu pružnému a elastickému materiálu Double Diamond Weave, jsou neuvěřitelně měkké, maximálně pohodlné, vysoko prodyšné a odolné proti oděru. Jejich vodě odpudivá (DWR) úprava Vám pomůže zůstat v suchu i ve vlhkých podmínkách, a tvarované kolena poskytují dokonalou fixaci a volnost pohybu. 

„ V kalhotách můžete jít přímo z města do hor, nebo na výlet kdekoli do přírody v zimním počasí“.

 

Materiály

Vnější materiál: 65% Polyamide, 24% Polyester, 11% Elasten

Podšívka: 100% Polyester

Barva:  tmavě modrá

Velikost Dostupnost Cena
42 skladem 4 480 Kč

Ks

Dotaz na produkt

(vyžadováno)
(vyžadováno)

Formulář obsahuje chyby.