Prodejna

Prodejna

M SPORT

Špindlerův Mlýn č.p. 159, 543 51

Tel.: +420 499 523 153
Email: info@msportspindl.cz

OTEVÍRACÍ DOBA

Pondělí - sobota:
10:00 - 12:00 14:00 - 18:00

Neděle:
10:00 - 12:00

Hlavní strana  >  Turistické vybavení  >  CAMELBAK Podium 0,6 l Clear Red

CAMELBAK Podium 0,6 l Clear Red

skladem

Revoluční sportovní láhev

 

Nová generace lahví Podium je revoluční sportovní láhev s inovativním designem, vybavena ergonomickými úchyty a vylepšeným náustkem. Vhodná je nejen pro cyklisty, ale i pro běžce či jiné sportovce a turisty. Vyrobena je z BPA-free TruTaste polypropylenu se silikonovým (zdravotně nezávadným) náustkem Jet Valve.

Víčko láhve zahrnuje revoluční samouzavírací ventil JetValve™, který se po stlačení láhve sám otevře a při povolení se opět sám uzavře. Láhev navíc umožňuje ještě úplné, preventivní uzamčení ventilu, jehož použití je vhodné např. při přenášení láhve v batohu či jiných podobných případech, kdy hrozí samovolné stlačení láhve.

Samozřejmostí je technologie HydroGuard™, která ničí 99% běžných bakterií a plísní a zabraňuje vzniku nežádoucí plastové příchutě pomocí iontů stříbra (sloučenina je schválena americkým ministerstvem pro potraviny a léky, FDA).

 

Všechny lahve z produkce firmy Camelabak lze mýt v myčce, což je ekonomické i ekologické!

 

Materiály:

Potravinářský polypropylen TruTaste bez BPA

Lékařský silikon (náustek, ventil, těsnění)

Parametry:

Průměr: standardní cyklo láhev

Objem: 0,62 l 

Termoizolace: ne

Dostupnost: skladem

330 Kč

Ks

Dotaz na produkt

(vyžadováno)
(vyžadováno)

Formulář obsahuje chyby.