Prodejna

Prodejna

M SPORT

Špindlerův Mlýn č.p. 159, 543 51

Tel.: +420 499 523 153
Email: info@msportspindl.cz

OTEVÍRACÍ DOBA

Pondělí - sobota:
10:00 - 12:00 14:00 - 18:00

Neděle:
10:00 - 12:00

Hlavní strana  >  Batohy  >  CAMELBAK batoh MULE-Sulfur žlutý

CAMELBAK batoh MULE-Sulfur žlutý

skladem

Batoh s pitným vakem

 

Nejpopulárnější model od firmy CamelBak. Úložný prostor je přehledně členěný do přihrádek na základní vybavení, které s sebou potřebuje každý biker. Batoh je vybaven kapsou na MP3, organizérem na nářadí, kompresními popruhy a upínacím systémem na helmu. Batoh díky úzkému profilu nijak neomezuje volnost pohybu. Zbrusu nový rezervoár Crux dodává o 20% více vody za zip, s ergonomickou rukojetí pro snadné doplňování a pákou pro zapínání a vypínání, která usnadňuje předcházení netěsností.

Od chvíle, kdy jsme vyrobili první batoh MULE v roce 1996, nám horští cyklisté říkají: je to lehké, ale dostatečně velké, aby nesl tři litry vody a vybavení na celodenní výlet. V průběhu let jsme přidali také vzduchové kanály, které vám pomohou udržet vaše chladné záda, univerzální háčky na helmu a chytré oddělení pro cyklistické nářadí, klíče a elektroniku.

 

 

Technické parametry:

  • Rezervoár Crux
  • Komfortní zádový panel XV
  • Vybaven hrudním a bederním pásem
  • Reflexní prvky pro lepší viditelnost
  • Objem rezervoáru: 3 litry
  • Úložný prostor: 9 litrů
  • Uváděná hmotnost: 0,61 kg

Dostupnost: skladem

2 900 Kč

Ks

Dotaz na produkt

(vyžadováno)
(vyžadováno)

Formulář obsahuje chyby.