Prodejna

Prodejna

M SPORT

Špindlerův Mlýn č.p. 159, 543 51

Tel.: +420 499 523 153
Email: info@msportspindl.cz

OTEVÍRACÍ DOBA

Pondělí - sobota:
10:00 - 12:00 14:00 - 18:00

Neděle:
10:00 - 12:00

Hlavní strana  >  Batohy  >  CAMELBAK batoh LUXE-Atomic modrý

CAMELBAK batoh LUXE-Atomic modrý

skladem

Batoh s pitným vakem

 

Do dámského batohu Luxe se vám vejde vše, co budete potřebovat na celodenním bikovém výletě. Dámský design se vyznačuje kratším zadním panelem a S-zakřiveným postrojem pro bližší uložení. Ramenní popruhy jsou tvarované dle dámské anatomie a jsou včetně kapsiček. Air Back Panel nabízí vzduchové kanály pro udržení chladu na zádech.

Batoh dále obsahuje kapsu na MP3, kapsu na drobnosti, upínací systém na helmu, poutko na hadičku Tube Trap a spojku Quick Link, má integrovanou pláštěnku a dobře odvětraný a komfortní zádový systém XV. 

 

 

 

 

 

Technické parametry:

  • Rezervoár Antidote
  • Komfortní zádový panel XV
  • Vybaven hrudním a bederním pásem
  • Reflexní prvky pro lepší viditelnost
  • Objem rezervoáru: 3 litry
  • Úložný prostor: 7 litrů
  • Uváděná hmotnost: 0,64 kg

Dostupnost: skladem

2 900 Kč

Ks

Dotaz na produkt

(vyžadováno)
(vyžadováno)

Formulář obsahuje chyby.