Prodejna

Banner1 Banner2

M SPORT

Špindlerův Mlýn č.p. 159, 543 51

Tel.: +420 499 523 153
Email: info@msportspindl.cz

OTEVÍRACÍ DOBA

Pondělí - sobota:
10:00 - 12:00 14:00 - 18:00

Neděle:
10:00 - 12:00

Hlavní strana  >  Batohy  >  ORTOVOX batoh HAUTE ROUTE 30S blue sea

ORTOVOX batoh HAUTE ROUTE 30S blue sea

skladem

doprava zdarma

novinka

Dámský skialpinistický batoh

 

Dostatečně velký batoh pro veškeré vybavení, které potřebujete na jednodenní náročné túry na horách. Lyže, snowboard, cepín a dalších věci pohodlně upevníte pomocí popruhů a poutek. Oddělená kapsa pro lavinové vybavení uvnitř batohu, přístup do hlavní kapsy zadní stranou, světlý materiál a přehledné uspořádání vám usnadňují manipulaci s obsahem batohu. Propracovaná konstrukce a softshellová záda na batohu zajišťují, že batoh dobře sedí a záda odvětrávají.

Dostatečně velký a propracovaný

Do batohu o objemu 30 l si pohodlně uložíte všechny potřebné věci pro víkendový pobyt na chatě i pro samostatnou túru na vrchol nebo přechod po hřebeni. ORTOVOX Haute Route 30S z odolného materiálu, obstojí i v náročných horských podmínkách.

Přehledně řešený vnitřní prostor vám usnadní balení na hory, takže nic nezapomenete. Potřebnou výbavu uložíte do účelových kapes a přihrádek. Vnitřní materiál světlé barvy zlepšuje přehlednost a usnadňuje orientaci uvnitř batohu.

Kapsy na rukavice, foťák i camel bag

  • Samostatná kapsa na lavinovou sondu a lopatu - nepřekáží a nezamokří ostatní věci v batohu
  • Velké kapsy vpředu – na rukavice, čepici, bundu, čelovku nebo mapu - máte je tak vždy po ruce
  • Dvě malé vnitřní kapsy  - na doklady a cennosti
  • Kapsa na bederním pásu – pro telefon a foťák
  • Hrudní popruh s píšťalkou
  • Samostatná kapsa na camel bag - s vývodem hadičky na pití přes ramenní popruh.

Přístup do hlavní přihrádky zadním zapínáním

Usnadňuje manipulaci s obsahem batohu ve chvílích, kdy musíte položit batoh na mokrý sníh a vytáhnout z něj potřebné vybavení. Záda batohu se nedostanou do styku se sněhem a nenavlhnou. Voděodolné zipy na všech kapsách udrží vaše věci v suchu a bezpečí.

 

Materiály

CORDURA – materiál, který odolá ostrým hranám lyží nebo cepínů přichycených na batohu. Batoh vám vydrží prakticky navždy

PU zátěr - nepromokavá úprava pro udržení výbavy v suchu

Voděodolné zipy YKK - kvalitní osvědčené zipy, které do kapes nepropustí vlhkost

Softshell na zádovém systému - brání lepení sněhu na záda

Hypalon -  nezničitelný materiál stahovacích popruhů vydrží věčně a netrhá se ani při nařezání              

Polygene antibakteriální úprava - popruhy a zádový systém jsou ošetřené antibakteriální látkou, která brání zápachu při pocení

 

Parametry

Velikost: 30 l

Hmotnost: 1220 g

Délka zad: Short

Rozměry (šířka x výška x hloubka) :33x58x18

Bederní pás: 80 - 150 cm

Dostupnost: skladem

4 490 Kč

Ks

Dotaz na produkt

(vyžadováno)
(vyžadováno)

Formulář obsahuje chyby.