Prodejna

Banner1 Banner2

M SPORT

Špindlerův Mlýn č.p. 159, 543 51

Tel.: +420 499 523 153
Email: info@msportspindl.cz

OTEVÍRACÍ DOBA

Pondělí - sobota:
10:00 - 12:00 14:00 - 18:00

Neděle:
10:00 - 12:00

Hlavní strana  >  Skialpinismus  >  DYNAFIT skialp. vázání TLT Speddfit

DYNAFIT skialp. vázání TLT Speddfit

skladem

doprava zdarma

novinka

Lehké skialpinistické vázání

 

Minimalistické skialpové vázání, vážící pouhých 310 gramů!

 

TLT Speedfit kombinuje charakteristiku „lehké stoupací vázání s výhodami klasického vázání na lyžařské tůry“. Bezproblémové vázání s ocelovými součástmi je impozantní díky lepšímu přenosu výkonu dosaženému bajonetovým uzávěrem na patní jednotce. Jednotka paty může být nastavena tak, aby uvolňovala hodnoty vypínání od 5 do 10 DIN.

Vázání má také 5 mm flexi patky v obou směrech, pokud jde o nastavení délky. Speed Lifter funkce rychlého nástupu patek funguje krásně a může být použita nebo deaktivována za chodu s holemi. Excentr pro uzamčení špičky byl prodloužen, aby opět zvýšil jednoduchost nastavení a uzamčení vazby.

 

Materiály a parametry:

  • nerezová ocel, kovaný hliník
  • vypínací síla 5 - 10 DIN
  • špička - poloha sjezd a chůze
  • pata - 3 polohy pro chůzi
  • nastavitelná patka v rozsahu +/- 5 mm v obou směrech
  • možnost dokoupit brzdu Dynafit

 

Hmotnost: 310 g

Barva: yellow/black

 

Dostupnost: skladem

11 180 Kč

Ks

Dotaz na produkt

(vyžadováno)
(vyžadováno)

Formulář obsahuje chyby.