Prodejna

Banner1 Banner2

M SPORT

Špindlerův Mlýn č.p. 159, 543 51

Tel.: +420 499 523 153
Email: info@msportspindl.cz

OTEVÍRACÍ DOBA

Pondělí - sobota:
10:00 - 12:00 14:00 - 18:00

Neděle:
10:00 - 12:00

Hlavní strana  >  Skialpinismus  >  DYNAFIT skialp. vázání TLT Speddfit

DYNAFIT skialp. vázání TLT Speddfit

doprava zdarma

novinka

Lehké skialpinistické vázání

 

Minimalistické skialpové vázání, vážící pouhých 310 gramů!

 

TLT Speedfit kombinuje charakteristiku „lehké stoupací vázání s výhodami klasického vázání na lyžařské tůry“. Bezproblémové vázání s ocelovými součástmi je impozantní díky lepšímu přenosu výkonu dosaženému bajonetovým uzávěrem na patní jednotce. Jednotka paty může být nastavena tak, aby uvolňovala hodnoty vypínání od 5 do 10 DIN.

Vázání má také 5 mm flexi patky v obou směrech, pokud jde o nastavení délky. Speed Lifter funkce rychlého nástupu patek funguje krásně a může být použita nebo deaktivována za chodu s holemi. Excentr pro uzamčení špičky byl prodloužen, aby opět zvýšil jednoduchost nastavení a uzamčení vazby.

 

Materiály a parametry:

  • nerezová ocel, kovaný hliník
  • vypínací síla 5 - 10 DIN
  • špička - poloha sjezd a chůze
  • pata - 3 polohy pro chůzi
  • nastavitelná patka v rozsahu +/- 5 mm v obou směrech
  • možnost dokoupit brzdu Dynafit

 

Hmotnost: 310 g

Barva: yellow/black

 

Dostupnost: na cestě

11 180 Kč

Ks

Dotaz na produkt

(vyžadováno)
(vyžadováno)

Formulář obsahuje chyby.